Автор Тема: Проблема з об€ктивом.  (Прочитано 4946 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Preston

  • Гость
Проблема з об€ктивом.
« : 16 Октября 2011, 21:41:04 »
Привiт! В мене € циврова фотокамера samsung pl60. 2 роки все було чудово, а одного разу коли включав апарат, об€ктив  вийшов i не зайшов! Виймав батарею, флешку i нiчого. Моя вiдпустка  як фотографа тривала один мiсяць. В магазинi сказали понести туди, там сказали понести туди. Я взяв трохи придавив i "чiкiпукi"  об€ктив зайшов. Тепер робити фото можна але коли вiн ста€ i не руха€ться, його потрiбно трохи придавити, коли я роблю це - вiдчуваю невеликий люфт, а потiм камера працю€. А ще вiн зупиня€ться коли використову€ться зум. Можливо в когось було, щось подiбне i може пiдказати, що робити  можливо потрiбно перевстановити "вiндовс" або щось там припаяти, або нах викинути. На перед файно дякую за допомогу!

Оффлайн Серёга

  • Sr. Member
  • ****
  • Сообщений: 485
Re: Проблема з об€ктивом.
« Ответ #1 : 17 Октября 2011, 02:56:13 »
'
Є є

 у вас  клавиша " Є  отвалилась на клавиатуре чтоли? Глаза сломать можно от текста.
                         ' Э
1 лошадиная сила - это сила которую развивает лошаДЪ ростом 1 метр и весом 1 кг..

Оффлайн Серёга

  • Sr. Member
  • ****
  • Сообщений: 485
Re: Проблема з об€ктивом.
« Ответ #2 : 17 Октября 2011, 02:58:24 »
а по теме - тут врядли помогут, редко кто такими камерами пользуется тут, да еще и ремонтом их занимается. так что или используйте как есть или несите в ремонт.
1 лошадиная сила - это сила которую развивает лошаДЪ ростом 1 метр и весом 1 кг..

Оффлайн Igor_260762

  • Full Member
  • ***
  • Сообщений: 133
Re: Проблема з об€ктивом.
« Ответ #3 : 17 Октября 2011, 17:33:35 »
Обьективы цифромыльниц движутся с помощью пластиковых щестеренок, пластиковых червячных пар. Видимо у Вас одна (или несколько) износились и заедают. Сами не заменете. В ремонт или ждать пока совсем не сломаются.

Preston

  • Гость
Re: Проблема з об€ктивом.
« Ответ #4 : 17 Октября 2011, 21:12:51 »
Дякую за iнформацiю. А те, що я йому допомагаю не призведе до того, що бiльш камера ремонту не пiдлягатиме? Якщо нi то можна зачикати поки зовсiм помре а вже потiм нести на ремонт. Зда€тся так так i буде.

Оффлайн Hornet

  • Full Member
  • ***
  • Сообщений: 197
Re: Проблема з об€ктивом.
« Ответ #5 : 18 Октября 2011, 13:13:31 »
Читайте http://monitor.net.ru