Украинский Астрофорум
"Фотон"
Добро пожаловать,
Гость
. Пожалуйста,
войдите
или
зарегистрируйтесь
.
1 час
1 день
1 неделя
1 месяц
Навсегда
Новости:
Движок форума обновлен!
Начало
Помощь
Поиск
Календарь
Вход
Регистрация
Украинский Астрофорум
»
Практика
»
Барахолка
»
Куплю кільця з внутрішнім діаметром 116 і 140 мм для рефракторів.
« предыдущая тема
следующая тема »
Печать
Страницы: [
1
]
Автор
Тема: Куплю кільця з внутрішнім діаметром 116 і 140 мм для рефракторів. (Прочитано 2317 раз)
0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.
Komandor
Hero Member
Сообщений: 1685
N: 49*53'22"; E: 36*01'54".
Куплю кільця з внутрішнім діаметром 116 і 140 мм для рефракторів.
«
:
22 Марта 2026, 20:51:53 »
Куплю кільця з внутрішнім діаметром 116 і 140 мм, чорного кольору, для рефракторів.
«
Последнее редактирование: 16 Июня 2026, 17:56:07 от Komandor
»
Записан
CR-150-HD6; SW 2001P/EQ-6.
Печать
Страницы: [
1
]
« предыдущая тема
следующая тема »
Украинский Астрофорум
»
Практика
»
Барахолка
»
Куплю кільця з внутрішнім діаметром 116 і 140 мм для рефракторів.