Автор Тема: Новачок астрофото шукаю зестав  (Прочитано 24 раз)

0 Пользователей и 2 Гостей просматривают эту тему.

Оффлайн airbuss09

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 40
    • Заработок в интернете
Мої вітання всім присутнім
Маю таке питання до фахівців і не тільки
Зацікавило мене астофото на зеркальну камеру і хотів би зібрати зестав допоможіть будь ласка або може хтось десь продає
Як краще з комплектувати, хотілось би монтіровку щоб була з веденням
по камері (Не за всі гроші світу! середня ціна !) які параметри ураховуватина що звертати увагу, також обьєктиви
Чі можливо купити все гуртом???
Дякую чекаю на ваші відповіді…
Без телескопный я теперь((